Предметна настава

Подела одељења на наставнике

Редни број ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА Одељ.

старешина

НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ НАСТАВНО ОДЕЉЕЊЕ
1. Васиљевић Смиља Српски  језик 5/3, 6/1, 7/3, 8/4
Грађанско васпитање 2. групе – 5,6.р.Крупањ
2. Шереметов Мирјана 8/2 Српски језик 6/2, 8/2
Руски језик (6/1-6/2)
Библиотека Крупањ
3. Ђукановић Гордана 7/1 Српски језик 5/1, 5/2,7/1, 7/2
4.

 

Прокопић Вида 6/3 Српски језик 6/3, 8/1, 8/3
Библиотека
Грађанско васпитање 2 групе – 7,8. разред
5. Тешић Невена 7/4 Српски језик 5,6,7,8.р. Костајник
6. Миловановић Предраг 8/7 Српски језик Дворска 5,6,7,8. разред
7. Јанковић Александра 7/5 Српски језик Красава 5,6,7,8. разред
8. Јаковљевић Марија Енглески језик 5/2,5/3,6/1,6/2,6/3, 8/1,

8/2,8/3,8/4

9. Цветиновић Марија Енглески језик 5/1,7/1,7/2,7/3
Енглески језик 6,8.р. Красава
 Енглески језик 4/1, 4.р. Красава
10. Павловић Јелена Енглески језик 1/1, 1/2,1/3, 2/1,

2/2, 2/3,

3/1, 3/2,3/3

4/2

11. Елез Жарко Енглески језик Дворска 5,6. разред
Енглески језик Дворска 1-3, 2-4
12. Јеротић Томић Данијела Енглески језик Костајник (1-3,2,4)
Енглески језик Костајник (5,6,7,8)
Енглески језик Церова (1-3,2-4)
Грађанско васпитање 7.р. Костајник
13. Јокичић Зорана Енглески језик   Толисавац 2-4.r,

Ликодра 1-3,2-4

Енглески језик Брштица 1-2,3-4,

Лазе 1. р.

Енглески језик Красава 1-2,3,5,7
14. Милосављевић Биљана Француски језик 5/1,5/2,5/3,6/1,6/3,(7/1-7/2), 7/3,8/2,8/3
15. Алимпић Катсакиори Марија 5/4 Француски језик 6/2,8/4
Француски језик 5,6,7,8. р. Костајник
16. Крстић Радован 5/5 Руски језик 5/3,(7/1-7/2),8/1
Руски језик 5,6,7,8.р. Красава
Помоћник директора
17. Петронић Борис Ликовна култура 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3
Ликовна култура. 7/1,7/2,7/3,8/2,8/3,8/4
Ликовна култура Красава 5,6,7,8. разред
18. Манојловић Петровић Јелена Ликовна култура. 8/1
Ликовна култура Костајник 5,6,7,8. разред
19. Андрић Горан 5/1 Музичка култура 5/1,5/2,5/3, 6/1,6/2,6/3
Музичка култура 7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3,8/4
Помоћник директора
20. Миладиновић Милан Музичка култура Костајник 5,6,7,8. р.
Музичка култура. Красава 5,6,7,8. разред
21. Глишић Горан 7/2 Историја 5/2,6/2,7/2,8/1,8/2,8/3,8/4
СЖуП 8/1,8/2,8/3,8/4
 СЖуП 7/1,7/2,7/3
22. Прокопић Драгослав 7/3 Историја 5/1,5/3,6/1,6/3,7/1,7/3
Историја 5,6,7,8.р. Красава
СЖуП 5,6,7,8.р – Красава
23. Петковић Горан 6/4 Историја Костајник 5,6,7,8.р.

Дворска 5,6,7,8. р.

Грађанско васпитање Костајник 5,6,8.р.
СЖуП 5,6,7,8.р. Костајник
24. Грујић Мила 6/2 Географија 6/1,6/2,6/3
 СЖуП 6/1,6/2,6/3
 Географија Дворска 5.р.
25. Петковић Зорица 8/4 Географија 5/1,5/2,5/3,7/1,7/2,7/3
Географија 8/1,8/2,8/3,8/4
СЖуП 5/1,5/2,5/3
26. Мигић Павлинка 8/6 Географија Красава 5,6,7,8. разред
Географија Костајник 5,6,7,8. разред
Географија Дворска 6,7,8. разред
27. Ракић Александар Математика 5/1,5/2,5/3,6/2,6/3
28. Вукашиновић Драгана Математика 6/1,7/1,7/2,7/3,8/4
29. Дишић Маријана
Биологија 6,7,8.р. Дворска
30. Маринковић Винка Биологија 5/1,5/2,5/3,6/1,6/3,

/1,7/2,7/3,8/1,8/2

31. Митровић Нада 8/5 Биологија 5,6,7,8.р. Костајник,

Красава

Биологија 6/2
Биологија 5. разред Дворска
32. Петровић Јелена 5/2 Хемија 7/1,7/2,7/3
Хемија 8/1,8/2,8/3, 8/4
Хемија 7,8.р. Красава, 7.р Костајник
33. Васиљевић Вера Биологија 8/3,8/4
Информатика 6/1
 Техника и технологија  6/3
34. Дамњановић Марко Информатика и рачунарство 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,

6/3,7/1,7/2,7/3,

/1,8/2,8/3

Техника и технологија 7/1,7/2,7/3,8/3
35. Шереметов Владимир 5/3 Информатика и рачунарство 5/3,6/2,8/1,8/2,

8/3,8/4

Техника и технологија 5/3,6/2
Помоћник директора
36. Милутиновић Јасмина 8/3 физика 6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Физика 8/1,8/2,8/3,8/4
37. Васиљевић Мирослав 8/1 Техника и технологија 7/1,7/2,7/3,8/1,8/4
Помоћник директора
38. Цветиновић Веселин 6/1 Техника и технологија 5/1,5/2,5/3,6/1(цело одељење), 6/2,6/3,8/1,8/2(цело одељење),8/3,8/4
39. Стефановић Милојко 5. физика 6,7,8.р. Костајник,

Красава

Техника и технологија 5,6,7,8. р. Костајник
40. Недић Драган Физичко и здр.васпитање 6/2,8/1,8/2
41. Петковић Жељко Физичко и здр.васпитање 5/3,6/1,7/3,8/3,8/4,5/2
Помоћник директора
42. Пајић Никола Физичко издрав.васпитање 5.р. Дворска
43. Јеремић Бранкица Физичко и здр.васпитање 5,6,7,8.разред – Красава
Физичко и здр.васпитање 6/3
Физичко и здр.васпитање 6. р. Дворска
44. Недић Жарко Физичко и здр.васпитање 5,6,7,8.р. Костајник
Физичко и здр.васпитање 5/1,7/1,7/2
45. Ковачевић Јована Математика 5,6,7,8.р. Костајник
46. Средојевић Маријана Математика 5,6,7,8.р.Красава
47. Петровић Марија Математика 5,6,7,8.р.Дворска
48. Крстић Бојан Хемија 7.р.Костајник,

7,8.р. Дворска

Физика 6,7,8.р.Дворска
49. Зељић Душан Физичко и здравствено васпитање 7,8. р. Дворска
50. Зељић Драгица Библиотека
Техника и технологија 5/1,5/2
51. Милосављевић Мира Информатика и рачунарство Красава 5,6,7,8. р.
Руски језик 5,6,7,8. Дворска
СЖуП 7,8.р Дворска
52. Ненадовић Даница 7/6 Ликовна култура 5,6,7,8. р. Дворска
Музичка култура 5,6,7,8. р. Дворска
Информатика и рачунарство 5,6. р. Дворска
СЖуП 5,6. разред Дворска
53. Петровић Сузана Техника и технологија 5,6,7,8. р. Красава
Информатика и рачунарство 8/4
54. Јовановић Сања Техника и технологија 5,6,7,8. р. Дворска
Информатика и рачунарство 7,8. р. Дворска
55. Пурковић Јелена Математика 8/1,8/2,8/3
56. Теовановић Милица Енглески језик 1-3,2,4. р. Шљивова, Богоштица1-4.р
Енглески језик 7,8.р. Дворска
57. Пантић Милован Информатика и рачунарство 5/1,5/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Информатика и рачунарство 5,6,7,8. р. Костајник
58 Јовичић Мирјана Православн катихизис 1/1,1/2,2/1,6/1,6/2,7/2,

1-2,3,4,5,6,7,8. Красава

1-3,2-4. Ликодра

Толисавац

59. Симић Дарко Православн катихизис 2/2,2/3,3/3,4/1,7/1,7/3

Церова 1-3,2-4

Костајник 1-3,2,4

Дворска 1-3,2-4,5,6,7,8.

60. Ненадовић Гвозден Православн катихизис 1/3,3/1,3/2,5/1,5/2,

5/3,6/3,4/2

Брштица 1-2,3-4

Богоштица 1-4

Шљивова 1-3,2,4.

Лазе 1.

61. Илић Катарина Православн катихизис 8/1,8/2,8/3,8/4
image_pdfimage_print
Zoom in Regular Zoom out
октобар 2020.
П У С Ч П С Н
« сеп    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031