Дечја недеља у Красави

20171004_110643„Септембар је месец за радости нове, када свака школа своје ђаке зове“. Септембар је за све нас, али и за све наше ђаке, месец нових почетака, али и нове школске године. Месец када се рађају нова познанства, али и нове лекције. Како оне из књига, тако и оне друге. Учимо да читамо, пишемо, памтимо. Али, учимо и да будемо људи. Уз помоћ учитеља и наставника, учимо како да, кроз цело школовање, што боље применимо сва стечена знања.

Али, школа за нас није само учење, већ је и дружење и забава. Онда, када са својим другарима и учитељима, изађемо напоље и уживамо у чаролијама природе. Тако су и у нашој школи „Боривоје Ж. Милојевић“, на радост све деце, организовани „Дани дечије недеље“.20171003_094858

Разнолике активности које су употпуниле ове дане, као и дечији смех током дружења и осмишљавања нових игара, а посебно пожртвованост и маштовитост наших драгих учитеља, учинили су да дечији дани постану прави празник за сву децу, али и за све оне који се тако осећају. Од понедељка до петка, њихово време је било испуњено цртањем шарених стаза, спортским активностима, креативном радионицом у којој су малишани правили рамове за веселе фотографије, изванредно осмишљеним маскенбалом који је, бар у тим тренуцима, одвео децу у њихов чаробни и замишљени свет, као и традиционалним дечијим играма. На свеопшту радост, како би се заокружило целокупно дружење, на крају „Дечије недеље“, организована је журка, као епилог овог дивног догађаја.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

Коментари су искључени.