Predmetna nastava

Podela odeljenja na nastavnike

Redni broj PREZIME I IME NASTAVNIKA Odelj.

starešina

NASTAVNI PREDMET NASTAVNO ODELJENJE
1. Vasiljević Smilja Srpski  jezik 5/3, 6/1, 7/3, 8/4
Građansko vaspitanje 2. grupe – 5,6.r.Krupanj
2. Šeremetov Mirjana 8/2 Srpski jezik 6/2, 8/2
Ruski jezik (6/1-6/2)
Biblioteka Krupanj
3. Đukanović Gordana 7/1 Srpski jezik 5/1, 5/2,7/1, 7/2
4.

 

Prokopić Vida 6/3 Srpski jezik 6/3, 8/1, 8/3
Biblioteka
Građansko vaspitanje 2 grupe – 7,8. razred
5. Tešić Nevena 7/4 Srpski jezik 5,6,7,8.r. Kostajnik
6. Milovanović Predrag 8/7 Srpski jezik Dvorska 5,6,7,8. razred
7. Janković Aleksandra 7/5 Srpski jezik Krasava 5,6,7,8. razred
8. Jakovljević Marija Engleski jezik 5/2,5/3,6/1,6/2,6/3, 8/1,

8/2,8/3,8/4

9. Cvetinović Marija Engleski jezik 5/1,7/1,7/2,7/3
Engleski jezik 6,8.r. Krasava
 Engleski jezik 4/1, 4.r. Krasava
10. Pavlović Jelena Engleski jezik 1/1, 1/2,1/3, 2/1,

2/2, 2/3,

3/1, 3/2,3/3

4/2

11. Elez Žarko Engleski jezik Dvorska 5,6. razred
Engleski jezik Dvorska 1-3, 2-4
12. Jerotić Tomić Danijela Engleski jezik Kostajnik (1-3,2,4)
Engleski jezik Kostajnik (5,6,7,8)
Engleski jezik Cerova (1-3,2-4)
Građansko vaspitanje 7.r. Kostajnik
13. Jokičić Zorana Engleski jezik   Tolisavac 2-4.r,

Likodra 1-3,2-4

Engleski jezik Brštica 1-2,3-4,

Laze 1. r.

Engleski jezik Krasava 1-2,3,5,7
14. Milosavljević Biljana Francuski jezik 5/1,5/2,5/3,6/1,6/3,(7/1-7/2), 7/3,8/2,8/3
15. Alimpić Katsakiori Marija 5/4 Francuski jezik 6/2,8/4
Francuski jezik 5,6,7,8. r. Kostajnik
16. Krstić Radovan 5/5 Ruski jezik 5/3,(7/1-7/2),8/1
Ruski jezik 5,6,7,8.r. Krasava
Pomoćnik direktora
17. Petronić Boris Likovna kultura 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3
Likovna kultura. 7/1,7/2,7/3,8/2,8/3,8/4
Likovna kultura Krasava 5,6,7,8. razred
18. Manojlović Petrović Jelena Likovna kultura. 8/1
Likovna kultura Kostajnik 5,6,7,8. razred
19. Andrić Goran 5/1 Muzička kultura 5/1,5/2,5/3, 6/1,6/2,6/3
Muzička kultura 7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3,8/4
Pomoćnik direktora
20. Miladinović Milan Muzička kultura Kostajnik 5,6,7,8. r.
Muzička kultura. Krasava 5,6,7,8. razred
21. Glišić Goran 7/2 Istorija 5/2,6/2,7/2,8/1,8/2,8/3,8/4
SŽuP 8/1,8/2,8/3,8/4
 SŽuP 7/1,7/2,7/3
22. Prokopić Dragoslav 7/3 Istorija 5/1,5/3,6/1,6/3,7/1,7/3
Istorija 5,6,7,8.r. Krasava
SŽuP 5,6,7,8.r – Krasava
23. Petković Goran 6/4 Istorija Kostajnik 5,6,7,8.r.

Dvorska 5,6,7,8. r.

Građansko vaspitanje Kostajnik 5,6,8.r.
SŽuP 5,6,7,8.r. Kostajnik
24. Grujić Mila 6/2 Geografija 6/1,6/2,6/3
 SŽuP 6/1,6/2,6/3
 Geografija Dvorska 5.r.
25. Petković Zorica 8/4 Geografija 5/1,5/2,5/3,7/1,7/2,7/3
Geografija 8/1,8/2,8/3,8/4
SŽuP 5/1,5/2,5/3
26. Migić Pavlinka 8/6 Geografija Krasava 5,6,7,8. razred
Geografija Kostajnik 5,6,7,8. razred
Geografija Dvorska 6,7,8. razred
27. Rakić Aleksandar Matematika 5/1,5/2,5/3,6/2,6/3
28. Vukašinović Dragana Matematika 6/1,7/1,7/2,7/3,8/4
29. Dišić Marijana
Biologija 6,7,8.r. Dvorska
30. Marinković Vinka Biologija 5/1,5/2,5/3,6/1,6/3,

/1,7/2,7/3,8/1,8/2

31. Mitrović Nada 8/5 Biologija 5,6,7,8.r. Kostajnik,

Krasava

Biologija 6/2
Biologija 5. razred Dvorska
32. Petrović Jelena 5/2 Hemija 7/1,7/2,7/3
Hemija 8/1,8/2,8/3, 8/4
Hemija 7,8.r. Krasava, 7.r Kostajnik
33. Vasiljević Vera Biologija 8/3,8/4
Informatika 6/1
 Tehnika i tehnologija  6/3
34. Damnjanović Marko Informatika i računarstvo 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,

6/3,7/1,7/2,7/3,

/1,8/2,8/3

Tehnika i tehnologija 7/1,7/2,7/3,8/3
35. Šeremetov Vladimir 5/3 Informatika i računarstvo 5/3,6/2,8/1,8/2,

8/3,8/4

Tehnika i tehnologija 5/3,6/2
Pomoćnik direktora
36. Milutinović Jasmina 8/3 fizika 6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Fizika 8/1,8/2,8/3,8/4
37. Vasiljević Miroslav 8/1 Tehnika i tehnologija 7/1,7/2,7/3,8/1,8/4
Pomoćnik direktora
38. Cvetinović Veselin 6/1 Tehnika i tehnologija 5/1,5/2,5/3,6/1(celo odeljenje), 6/2,6/3,8/1,8/2(celo odeljenje),8/3,8/4
39. Stefanović Milojko 5. fizika 6,7,8.r. Kostajnik,

Krasava

Tehnika i tehnologija 5,6,7,8. r. Kostajnik
40. Nedić Dragan Fizičko i zdr.vaspitanje 6/2,8/1,8/2
41. Petković Željko Fizičko i zdr.vaspitanje 5/3,6/1,7/3,8/3,8/4,5/2
Pomoćnik direktora
42. Pajić Nikola Fizičko izdrav.vaspitanje 5.r. Dvorska
43. Jeremić Brankica Fizičko i zdr.vaspitanje 5,6,7,8.razred – Krasava
Fizičko i zdr.vaspitanje 6/3
Fizičko i zdr.vaspitanje 6. r. Dvorska
44. Nedić Žarko Fizičko i zdr.vaspitanje 5,6,7,8.r. Kostajnik
Fizičko i zdr.vaspitanje 5/1,7/1,7/2
45. Kovačević Jovana Matematika 5,6,7,8.r. Kostajnik
46. Sredojević Marijana Matematika 5,6,7,8.r.Krasava
47. Petrović Marija Matematika 5,6,7,8.r.Dvorska
48. Krstić Bojan Hemija 7.r.Kostajnik,

7,8.r. Dvorska

Fizika 6,7,8.r.Dvorska
49. Zeljić Dušan Fizičko i zdravstveno vaspitanje 7,8. r. Dvorska
50. Zeljić Dragica Biblioteka
Tehnika i tehnologija 5/1,5/2
51. Milosavljević Mira Informatika i računarstvo Krasava 5,6,7,8. r.
Ruski jezik 5,6,7,8. Dvorska
SŽuP 7,8.r Dvorska
52. Nenadović Danica 7/6 Likovna kultura 5,6,7,8. r. Dvorska
Muzička kultura 5,6,7,8. r. Dvorska
Informatika i računarstvo 5,6. r. Dvorska
SŽuP 5,6. razred Dvorska
53. Petrović Suzana Tehnika i tehnologija 5,6,7,8. r. Krasava
Informatika i računarstvo 8/4
54. Jovanović Sanja Tehnika i tehnologija 5,6,7,8. r. Dvorska
Informatika i računarstvo 7,8. r. Dvorska
55. Purković Jelena Matematika 8/1,8/2,8/3
56. Teovanović Milica Engleski jezik 1-3,2,4. r. Šljivova, Bogoštica1-4.r
Engleski jezik 7,8.r. Dvorska
57. Pantić Milovan Informatika i računarstvo 5/1,5/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Informatika i računarstvo 5,6,7,8. r. Kostajnik
58 Jovičić Mirjana Pravoslavn katihizis 1/1,1/2,2/1,6/1,6/2,7/2,

1-2,3,4,5,6,7,8. Krasava

1-3,2-4. Likodra

Tolisavac

59. Simić Darko Pravoslavn katihizis 2/2,2/3,3/3,4/1,7/1,7/3

Cerova 1-3,2-4

Kostajnik 1-3,2,4

Dvorska 1-3,2-4,5,6,7,8.

60. Nenadović Gvozden Pravoslavn katihizis 1/3,3/1,3/2,5/1,5/2,

5/3,6/3,4/2

Brštica 1-2,3-4

Bogoštica 1-4

Šljivova 1-3,2,4.

Laze 1.

61. Ilić Katarina Pravoslavn katihizis 8/1,8/2,8/3,8/4
image_pdfimage_print
Zoom in Regular Zoom out
oktobar 2020.
P U S Č P S N
« sep    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031