Predmetna nastava

 

Redni brojPREZIME I IME NASTAVNIKANASTAVNI PREDMETNASTAVNO ODELJENJE
1.Vasiljević SmiljaSrpski  jezik5/1,6/3,7/1,8/3
Građansko vaspitanje1. grupa – 5.r.Krupanj
2.Šeremetov MirjanaSrpski jezik5/2, 7/2
Ruski jezik(7/1-7/2)
BibliotekaKrupanj
3.Đukanović GordanaSrpski jezik6/1,6/2,8/1,8/2
Građansko vaspitanje2. grupe 7,8. r.
4.Prokopić VidaSrpski jezik5/3,7/3
Biblioteka
5.Ivana RakićSrpski jezik5,6,7,8.r. Kostajnik
Građansko vaspitanje8. r. Kostajnik
6.Andrijana MilovanovićSrpski jezikDvorska 5,6,7,8. razred
7.Predrag MilovanovićSrpski jezikKrasava 5,6,7,8. razred
8.Jakovljević MarijaEngleski jezik6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Engleski jezik2/1,2/2,3/1,3/2,3/3
9.Cvetinović MarijaEngleski jezik5/1,5/2,5/3,6/1,8/1,8/2,8/3
Engleski jezik4/1,4/2,4/3
10.Bojana ZarićEngleski jezikLaze-2, Bogoštica-2, Tolisavac-2,

Šljivova-6

11.Milica TeovanovićEngleski jezikDvorska 7,8.r, Krasava 5,6,7,8.
12.Elez ŽarkoEngleski jezikDvorska 5,6. razred
Engleski jezikDvorska 1-3, 2-4
13.Jerotić Tomić DanijelaEngleski jezikKostajnik (1-3,2,4)
Engleski jezikKostajnik (5,6,7,8)
Engleski jezikCerova (1-3,2-4)
Građansko vaspitanje7.r. Kostajnik
14.Jokičić ZoranaEngleski jezikKrasava 1,2-3,4.r.
Engleski jezik1/1,1/2,2/3
Engleski jezikLikodra-4,

Brštica-4

15.Milosavljević BiljanaFrancuski jezik(5/1-5/2),5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/3,(8/1-8/2), 8/3
16.Alimpić Katsakiori MarijaFrancuski jezik7/2
Francuski jezik5,6,7,8. r. Kostajnik
17.Krstić RadovanRuski jezik(5/1-5/2),6/3,(8/1,8/2)
Ruski jezik5,6,7,8.r. Krasava
Pomoćnik direktora
18.Petronić BorisLikovna kultura5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3
Likovna kultura.7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
Likovna kulturaKrasava 5,6,7,8. razred
19.Manojlović Petrović JelenaLikovna kultura.Dvorska 5,6. razred
Likovna kulturaKostajnik 5,6,7,8. razred
20.Andrić GoranMuzička kultura5/1,5/2,5/3, 6/1,6/2,6/3
Muzička kultura7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3
Pomoćnik direktora
21.Miladinović MilanMuzička kulturaKostajnik 5,6,7,8. r.
Muzička kultura.Krasava 5,6,7,8. razred
22.Glišić GoranIstorija5/1,5/2,6/2,6/3,7/2,8/2,7/1
SŽuP5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2
23.Prokopić DragoslavIstorija5/3,6/1,7/3,8/1,8/3
Istorija5,6,7,8.r. Krasava
SŽuP5,6,7,8.r – Krasava
24.Petković GoranIstorijaKostajnik 5,6,7,8.r. Dvorska 5,6,7,8. r.
Građansko vaspitanjeKostajnik 5,6.r.
SŽuP5,6,7,8.r. Kostajnik
25.Grujić MilaGeografija7/1,7/2,7/3
 SŽuP5.r. Dvorska
 GeografijaDvorska 5.r.
26.Petković ZoricaGeografija5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,8/1,8/2,8/3
SŽuP6. razred Dvorska
SŽuP7/3,8/1,8/2,8/3
27.Migić PavlinkaGeografijaKrasava 5,6,7,8. razred
GeografijaKostajnik 5,6,7,8. razred
GeografijaDvorska 6,7,8. razred
28.Rakić AleksandarMatematika6/1,6/2,6/3,7/2,7/3
29.Vukašinović DraganaMatematika7/1,8/1,8/2,8/3
30.Simić Olivera Matematika5/1,5/2,5/3
31.Dišić MarijanaBiologija5,6,7,8.r. Krasava
32.Nikolić SvetlanaBiologijaKostajnik 7,8. razred,

Dvorska 5,6,7,8. razred

33.Mitrović NadaBiologija5/1,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
34.Petrović JelenaHemija7/1,7/2,7/3
Hemija8/1,8/2,8/3
Hemija7,8.r. Krasava, 7,8.r Kostajnik
35.Vasiljević VeraBiologija5/2,5/3
BiologijaKostajnik 5,6. razred
36.Damnjanović MarkoInformatika i računarstvo5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3
Tehnika i tehnologija6/1,6/2,7/1,7/3
37.Šeremetov VladimirInformatika i računarstvo6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Tehnika i tehnologija6/3,7/2
Pomoćnik direktora
38.Milutinović Jasminafizika6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Fizika8/1,8/2,8/3
 Tehnika i tehnologija5/3
39.Vasiljević MiroslavTehnika i tehnologija5/1,5/2,8/1,8/2,8/3
Pomoćnik direktora
40.Cvetinović VeselinTehnika i tehnologija5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
41.Stefanović Milojkofizika6,7,8.r. Kostajnik, Krasava
Tehnika i tehnologija5,6,7,8. r. Kostajnik
42.Nedić DraganFizičko i zdr.vaspitanje5/2,5/3,7/2
43.Petković ŽeljkoFizičko i zdr.vaspitanje5/1,6/3,7/1,7/3,8/1,8/2,8/3
44.Živanović NatašaFizičko i zdr.vaspitanje7,8.razred – Krasava
Fizičko i zdr.vaspitanje5,6. r. Dvorska
45.Nedić ŽarkoFizičko i zdr.vaspitanje5,6,7,8.r. Kostajnik, 5.r. Krasava
Fizičko i zdr.vaspitanje6/1,6/2
46.Kovačević JovanaMatematika5,6,7,8.r. Kostajnik
47.Ranković JelenaMatematika5,6,7,8.r.Krasava
48.Petrović MarijaMatematika5,6,7,8.r.Dvorska
49.Krstić BojanHemija7,8.r. Dvorska
Fizika6,7,8.r.Dvorska
50.Zeljić DušanFizičko i zdravstveno vaspitanje7,8. r. Dvorska
51.Zeljić DragicaBiblioteka
Građansko vaspitnje6. r. Krupanj
Pomoćnik direktora
Tehnika i tehnologija5/1,5/2
52.Milosavljević MiraInformatika i računarstvoKrasava 5,6,7,8. r.
Ruski jezik5,6,7,8. Dvorska
53.Nenadović DanicaLikovna kultura7,8. r. Dvorska
Muzička kultura5,6,7,8. razred Dvorska
Informatika i računarstvo5,6. r. Dvorska
54Petrović SuzanaTehnika i tehnologija5,6,7,8. r. Krasava
55.Reljić IvanaTehnika i tehnologija5,6,7,8. r. Dvorska
Informatika i računarstvo7,8. r. Dvorska
56.Pantić MilovanInformatika i računarstvo5/1,5/2,5/3,8/1,8/2,8/3,

5,6,7,8. r. Kostajnik

57.Pajić NikolaFizičko i zdravstveno vaspitanje6. razred Krasaav
58.Vasić MilošVeronauka3/2,3/3,4/3,8/1,8/3

Cerova

Kostajnik

Dvorska 2-4,1,3,5-8

59.Ilić KatarinaVeronauka5/1,5/2,5/3
60.Jovičić MirjanaVeronauka2/1,2/2,3/1,7/1,7/2,8/2,1,2-3,4,5-8 Krasava

1-3, 2-4 Likodra

1-4 Tolisavac

 

61.Nenadović GvozdenVeronauka1/1,1/2,2/3,4/1,4/2,6/1,6/2,6/3,7/3

1-3, 24 Brštica

1,2-4,3 Šljivova

1-4Bogoštica

1-Laze

image_pdfimage_print
Zoom in Regular Zoom out

Izbor pisma

oktobar 2021.
P U S Č P S N
« jul    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031