Предметна настава

 

Редни број ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ НАСТАВНО ОДЕЉЕЊЕ
1. Васиљевић Смиља Српски  језик 5/1,6/3,7/1,8/3
Грађанско васпитање 1. група – 5.р.Крупањ
2. Шереметов Мирјана Српски језик 5/2, 7/2
Руски језик (7/1-7/2)
Библиотека Крупањ
3. Ђукановић Гордана Српски језик 6/1,6/2,8/1,8/2
Грађанско васпитање 2. групе 7,8. р.
4. Прокопић Вида Српски језик 5/3,7/3
Библиотека
5. Ивана Ракић Српски језик 5,6,7,8.р. Костајник
Грађанско васпитање 8. р. Костајник
6. Андријана Миловановић Српски језик Дворска 5,6,7,8. разред
7. Предраг Миловановић Српски језик Красава 5,6,7,8. разред
8. Јаковљевић Марија Енглески језик 6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Енглески језик 2/1,2/2,3/1,3/2,3/3
9. Цветиновић Марија Енглески језик 5/1,5/2,5/3,6/1,8/1,8/2,8/3
Енглески језик 4/1,4/2,4/3
10. Бојана Зарић Енглески језик Лазе-2, Богоштица-2, Толисавац-2,

Шљивова-6

11. Милица Теовановић Енглески језик Дворска 7,8.р, Красава 5,6,7,8.
12. Елез Жарко Енглески језик Дворска 5,6. разред
Енглески језик Дворска 1-3, 2-4
13. Јеротић Томић Данијела Енглески језик Костајник (1-3,2,4)
Енглески језик Костајник (5,6,7,8)
Енглески језик Церова (1-3,2-4)
Грађанско васпитање 7.р. Костајник
14. Јокичић Зорана Енглески језик Красава 1,2-3,4.р.
Енглески језик 1/1,1/2,2/3
Енглески језик Ликодра-4,

Брштица-4

15. Милосављевић Биљана Француски језик (5/1-5/2),5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/3,(8/1-8/2), 8/3
16. Алимпић Катсакиори Марија Француски језик 7/2
Француски језик 5,6,7,8. р. Костајник
17. Крстић Радован Руски језик (5/1-5/2),6/3,(8/1,8/2)
Руски језик 5,6,7,8.р. Красава
Помоћник директора
18. Петронић Борис Ликовна култура 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3
Ликовна култура. 7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
Ликовна култура Красава 5,6,7,8. разред
19. Манојловић Петровић Јелена Ликовна култура. Дворска 5,6. разред
Ликовна култура Костајник 5,6,7,8. разред
20. Андрић Горан Музичка култура 5/1,5/2,5/3, 6/1,6/2,6/3
Музичка култура 7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3
Помоћник директора
21. Миладиновић Милан Музичка култура Костајник 5,6,7,8. р.
Музичка култура. Красава 5,6,7,8. разред
22. Глишић Горан Историја 5/1,5/2,6/2,6/3,7/2,8/2,7/1
СЖуП 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2
23. Прокопић Драгослав Историја 5/3,6/1,7/3,8/1,8/3
Историја 5,6,7,8.р. Красава
СЖуП 5,6,7,8.р – Красава
24. Петковић Горан Историја Костајник 5,6,7,8.р. Дворска 5,6,7,8. р.
Грађанско васпитање Костајник 5,6.р.
СЖуП 5,6,7,8.р. Костајник
25. Грујић Мила Географија 7/1,7/2,7/3
 СЖуП 5.р. Дворска
 Географија Дворска 5.р.
26. Петковић Зорица Географија 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,8/1,8/2,8/3
СЖуП 6. разред Дворска
СЖуП 7/3,8/1,8/2,8/3
27. Мигић Павлинка Географија Красава 5,6,7,8. разред
Географија Костајник 5,6,7,8. разред
Географија Дворска 6,7,8. разред
28. Ракић Александар Математика 6/1,6/2,6/3,7/2,7/3
29. Вукашиновић Драгана Математика 7/1,8/1,8/2,8/3
30. Симић Оливера  Математика 5/1,5/2,5/3
31. Дишић Маријана Биологија 5,6,7,8.р. Красава
32. Николић Светлана Биологија Костајник 7,8. разред,

Дворска 5,6,7,8. разред

33. Митровић Нада Биологија 5/1,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
34. Петровић Јелена Хемија 7/1,7/2,7/3
Хемија 8/1,8/2,8/3
Хемија 7,8.р. Красава, 7,8.р Костајник
35. Васиљевић Вера Биологија 5/2,5/3
Биологија Костајник 5,6. разред
36. Дамњановић Марко Информатика и рачунарство 5/1,5/2,5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3, 8/1,8/2,8/3
Техника и технологија 6/1,6/2,7/1,7/3
37. Шереметов Владимир Информатика и рачунарство 6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Техника и технологија 6/3,7/2
Помоћник директора
38. Милутиновић Јасмина физика 6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3
Физика 8/1,8/2,8/3
 Техника и технологија 5/3
39. Васиљевић Мирослав Техника и технологија 5/1,5/2,8/1,8/2,8/3
Помоћник директора
40. Цветиновић Веселин Техника и технологија 5/3,6/1,6/2,6/3,7/1,7/2,7/3,8/1,8/2,8/3
41. Стефановић Милојко физика 6,7,8.р. Костајник, Красава
Техника и технологија 5,6,7,8. р. Костајник
42. Недић Драган Физичко и здр.васпитање 5/2,5/3,7/2
43. Петковић Жељко Физичко и здр.васпитање 5/1,6/3,7/1,7/3,8/1,8/2,8/3
44. Живановић Наташа Физичко и здр.васпитање 7,8.разред – Красава
Физичко и здр.васпитање 5,6. р. Дворска
45. Недић Жарко Физичко и здр.васпитање 5,6,7,8.р. Костајник, 5.р. Красава
Физичко и здр.васпитање 6/1,6/2
46. Ковачевић Јована Математика 5,6,7,8.р. Костајник
47. Ранковић Јелена Математика 5,6,7,8.р.Красава
48. Петровић Марија Математика 5,6,7,8.р.Дворска
49. Крстић Бојан Хемија 7,8.р. Дворска
Физика 6,7,8.р.Дворска
50. Зељић Душан Физичко и здравствено васпитање 7,8. р. Дворска
51. Зељић Драгица Библиотека
Грађанско васпитње 6. р. Крупањ
Помоћник директора
Техника и технологија 5/1,5/2
52. Милосављевић Мира Информатика и рачунарство Красава 5,6,7,8. р.
Руски језик 5,6,7,8. Дворска
53. Ненадовић Даница Ликовна култура 7,8. р. Дворска
Музичка култура 5,6,7,8. разред Дворска
Информатика и рачунарство 5,6. р. Дворска
54 Петровић Сузана Техника и технологија 5,6,7,8. р. Красава
55. Рељић Ивана Техника и технологија 5,6,7,8. р. Дворска
Информатика и рачунарство 7,8. р. Дворска
56. Пантић Милован Информатика и рачунарство 5/1,5/2,5/3,8/1,8/2,8/3,

5,6,7,8. р. Костајник

57. Пајић Никола Физичко и здравствено васпитање 6. разред Красаав
58. Васић Милош Веронаука 3/2,3/3,4/3,8/1,8/3

Церова

Костајник

Дворска 2-4,1,3,5-8

59. Илић Катарина Веронаука 5/1,5/2,5/3
60. Јовичић Мирјана Веронаука 2/1,2/2,3/1,7/1,7/2,8/2,1,2-3,4,5-8 Красава

1-3, 2-4 Ликодра

1-4 Толисавац

 

61. Ненадовић Гвозден Веронаука 1/1,1/2,2/3,4/1,4/2,6/1,6/2,6/3,7/3

1-3, 24 Брштица

1,2-4,3 Шљивова

1-4Богоштица

1-Лазе

image_pdfimage_print
Zoom in Regular Zoom out

Избор писма

октобар 2021.
П У С Ч П С Н
« јул    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031