Daily Archives: 5 априла, 2024

За Мину Перишић прикупљено 232 000

Турнир у малом фудбалу је по броју учесника и екипа који су се пријавили премашио сва очекивања. Победник турнира за ученике петог и шестог разреда је одељење V3, за ученике седмог и осмог разреда одељење VII2. Поред победничких екипа, поносни смо на све учеснике турнира и њихову фер-плеј игру. Кроз смех, забаву и дружење прикупили смо 232 000 динара за лечење Мине Перишић. Чињеницу да смо још једном успели да на делу покажемо мото наше школе – да за наше ученике не постоје препреке када је реч о хуманости. Крупањ се још једном показао као место племенитих људи. Хвала свима који су дошли и подржали турнир. Овом приликом се посебно захваљујемо пријатељима и спонзорима који су увек уз нас када су хуманитарне акције у питању : организаторима турнира Јовани Зељић и Јелени Пурковић, свим ученицима и деци Крупња, као  и Ученичком парламенту,  фотографима Леи Васиљевић (Актива спорт), као и Горици (Телевизија Крупањ), колективу Основне школе са својим издвојеним одељењима, колективу спортске хале у Крупњу, Спортском савезу Крупањ, ПУ „Наша радост“ Крупањ, Туристичкој организацији Крупањ, председнику Општине Младену Стефановићу, ФК Академија Рађ, ФК Рађевац, ФК Столице, Лаф Кржава, САР Дивљаковић, АиС турсу, Мењачници Боги11, Мењачници Пурко85, предузећу Машинска обрада метала Младеновић, САР Митровић Бећари, Фрикосу, САР Немања Ивановић, Муљо плус, ДП Wood Шурда, Трактор том, Радио Крупњу, Зега д.о.о, Dambo bar and play, Црквена општина Красава, Пико д.о.о, Duo Construction, ПС КОП Дејан Јанковић, Јагодња д.о.о, Монтер терм д.о.о, Кафићу Corso, Карика д.о.о, Васиљевић Милошу, Пантић Миловану, судијама турнира Немањи Вучићевићу Сеници, Милану Тасовцу који су делили правду на хуманитарном турниру, наставницима физичког васпитања који су заслужни да се турнир успешно завршио и за фер плеј игру ,  учитељици Антонић Биљани. Честитамо свима на успеху и свим такмичарима на једном дивном догађају путем дружења, осмеха и лепе атмосфере, а то је оно што је најважније. Верујемо да ће Мина победити у својој најважнијој утакмици а ми јој овим путем упућујемо подршку. Уверени смо да је овај турнир само један од многих које ћемо организовати у будућности.

април 2024.